Serwery dla każdej witryny.

Z pomocą kilkunastoletniego doświadczenia stworzyliśmy hosting dopasowany do każdego rodzaju witryny. Napędzamy strony, blogi, sklepy, serwisy i portale z całej Polski.

Hosting na 5 gwiazdek

W niezależnych rankingach nasz hosting zajmuje pierwsze miejsca pod względem opinii klientów.

Hosting bez ukrytych kosztów

Nie stosujemy podstępów, wyróżniając się jako firma hostingowa bez ukrytych kosztów.

Hosting z wieloma zaletami

Gdy mówimy o zaletach, mówimy jednocześnie o gwarancjach, jakie otrzymujesz wybierając nasz hosting.
technologie hostingowe

Technologie następnej-generacji

Nasza infrastruktura hostingowa opiera się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, które samodzielnie konfigurujemy i administrujemy. Korzystamy z technologii następnej-generacji, tak byś zawsze był o dwa kroki przed konkurencją!
Najszybsze na świecie dyski NVMe SSD
Super-wydajne serwery LiteSpeed
Technologie Redis i Google QUIC

Dodatki do każdego hostingu

Hosting pełny dodatków ułatwia pracę i automatycznie wspomaga Twoje działania w internecie.

Codzienne backupy

Jesteśmy dostępni i asekurujemy Cię w sytuacjach, w których coś może pójść nie po Twojej myśli. Kopie zapasowe do 7 dni wstecz sprawią, że zaczniesz czuć się pewniej i przestaniesz bać się o swój hosting.

Ochrona antywirusowa

Nasze zabezpieczenia ochraniają tysiące polskich i zagranicznych witryn www, gwarantując bezpieczne środowisko hostingowe. Dostępne rozwiązanie antywirusowe nie pozwoli wirusom pokrzyżować Ci planów!

Instalator aplikacji

Instalacja aplikacji, systemu CMS czy sklepu internetowego nigdy nie była tak prosta! Wystarczy kilka kliknięć, by w ciągu 30 sek. Twoja nowa strona pojawiła się w internecie. Instalator zrobi wszystko za Ciebie!

Filtry antyspamowe

Niechciane wiadomości są blokowane przez filtry antyspamowe zanim dotrą do adresata. Skuteczność na poziomie 99,95% potwierdza niezawodność naszej funkcji. Mamy miejsce na wszystko, tylko nie spam!

Intuicyjny panel hostingowy

Z tego miejsca możesz zarządzać swoimi domenami oraz pakietami hostingowymi. Możesz również tworzyć, usuwać i modyfikować konta pocztowe, bazy danych oraz użytkowników FTP. Otrzymujesz nie tylko hosting www, ale też pełną kontrolę i multum możliwości!

Zaawansowane funkcje hostingowe

Inteligentne funkcje i elastyczność są fundamentami przy budowaniu nowoczesnego hostingu.

Najszybsze dyski NVMe SSD

Kochamy realizować niesamowite przedsięwzięcia i robić rzeczy, których inni się nie podejmują. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła dyski NVMe SSD na hostingu do obsługi całej zawartości stron internetowych. Testy wydajnościowe mówią same za siebie – szybszych dysków nie znajdziesz!

Najszybsze dyski NVMe SSD
Najszybsze serwery LiteSpeed

Najszybsze serwery LiteSpeed                   

Serwery LiteSpeed zdobywają coraz to większą popularność za sprawą swojej niesamowitej wydajności. Dodaliśmy je do oferty hostingowej już kilka lat temu, aby oferować rozwiązanie potrafiące przyśpieszyć witryny nawet do 39x! Mamy wszystko, oprócz wolnych serwerów!

Wsparcie Google QUIC

Połączenie bez opóźnień, kontrola przeciążenia i lepsza obsługa przesyłania SPDY sprawiają, że QUIC jest protokołem następnej-generacji. Nie bez powodu został wybrany, jako protokół napędzający strony Google! Tak jak w przypadku NVMe, byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która umożliwiła obsługę QUIC na hostingu.

Wsparcie Google QUIC
PHP 8.1 w standardzie

PHP 8.1 w standardzie                   

Inteligentne funkcje oraz systemy aktualizowane na bieżąco są częścią sukcesu naszego hostingu. Możliwość używania najnowszej wersji PHP 8 to nie tylko jedna z flagowych funkcjonalności, ale również sposób na witrynę do 8x szybszą! Hosting z PHP 8.1 – dla stron www z prawdziwego zdarzenia!

Obsługa Redis

Wysoka wydajność i stabilność wyróżniają Redis jako jeden z najlepszych systemów przechowywania danych. Wszystkie dane znajdują się wtedy w pamięci, a nie na dysku, dzięki czemu odczyt zawartości trwa kilkaset mikrosekund! Nie każdy hosting obsługuje Redis – my go mamy!

Obsługa Redis
Ocena 4.99 / 5
Na podstawie +530 recenzji.Serdecznie polecam usługi JCHost. Obsługa rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona.
Paulina
Potężna dawka cierpliwości ze strony admina po zadaniu pytań przez amatora. Wielka pomoc w kilku być może prostych, ale dla początkującego zawiłych sprawach. Zdecydowanie polecam!
Andrzej
Dla mnie najważniejsze to bezpieczeństwo i szybkość. Mogę na nich liczyć – zawsze. Mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni bo jest bardzo dobrze.
Sylwester
Nie wiesz, który hosting wybrać? Doradzimy!
Odpowiemy w kilka minut!